Uczniowie

Konkurs Młode Diamenty jest to konkurs stypendialny dla wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych, który ma pomóc w rozwoju ich talentu i stymulować jak najwcześniejsze ich wejście w świat poważnej nauki i techniki. Nadrzędnym celem Konkursu jest rozwijanie zainteresowań naukowych oraz promocja i pomoc w realizacji rozwoju młodzieży, poszerzanie jej wiedzy oraz zainteresowań, a także wspieranie jej na drodze dalszego rozwoju. Inicjatywę przeprowadzenia Konkurs wsparł także prof. Jerzy Buzek.

Więcej informacji:

Z radością i dumą informujemy, że odbyły się finały Krakowskiej Olimpiady Młodzieży, w której nasi uczniowie zdobyli brązowy medal w Piłce Siatkowej chłopców. Serdecznie gratulujemy ich trenerowi – Panu prof. Tomaszowi Łaskawcowi  oraz wszystkim zawodnikom:

• Mikołajowi Boroniowi z 1f
  • Krzysztofowi Czule z 3g