17 kwietnia 2026 r. VIII LO odwiedził wyjątkowy gość – Ksiądz Kardynał Grzegorz Ryś. Po krótkim przywitaniu przez Panią Dyrektor Marię Kot, młodzież miała okazję do dialogu z Kardynałem.
Spotkanie trwające 1,5 godziny przebiegło w formie pytań zadawanych Kardynałowi na przeróżne tematy. Na zakończenie Kardynał podziękował za zaproszenie i zaprosił nas na rewizytę do pałacu arcybiskupów w Krakowie.

fot. J. Czwartek

 

Ta strona wymaga ciasteczek dla pełnej funkcjonalności. View more
Akceptuj
Odrzuć