Na uroczystym spotkaniu w auli spotkali się najlepsi uczniowie klas I i II oraz dyrekcja i nauczyciele. Pan Dyrektor przytoczył kilka ważnych danych: średnia szkoły – 4,19; najwyższa średnia – klasa I i – 4,58; najsłabsza – klasa I j – 3,86; świadectwa z wyróżnieniem (średnia powyżej 4,75) – 102 uczniów; prymusi (najwyżej 1 dobry i co najmniej 2 celujące) – 17 uczniów. Najwyższą średnią uzyskała Marta Pilch z klasy I a – 5,38, kandydatka do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Po rozdaniu dyplomów klasa I f przedstawiła spektakl “Noc i mgła” Danilo Kisa, a następnie wychowawcy w salach rozdali klasom świadectwa. Na zakończenie dziękowaliśmy za ten rok szkolny na mszy św. w kościele św. Mikołaja.
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2005/06/zak_roku”]