Dziś w auli odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody im. Tadeusza Słowikowskiego pani prof. Ludmile Okrzesik, nalepszej nauczycielce historii w szkołach ponadgimnazjalnych Krakowa 2011 roku.
Obecni byli: Prezydent Krakowa, p. prof. Jacek Majchrowski, p. prof. dr hab. Andrzej Chwalba – Prezes Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego, p. prof. dr hab. Zdzisław Noga – Przewodniczący Kapituły Nagrody im. Tadeusza Słowikowskiego, p. Anna Korfel-Jasińska – dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, p. Józef Winiarski – główny specjalista ds. metodyki przy Wydziale Edukacji UMK oraz wielu absolwentów naszego liceum, nauczycieli, uczniów i rodziców.
Uroczystość uświetnił występ szkolnego koła teatralnego i chóru, a po uroczystości wszyscy mieli okazję pogratulować Laureatce.
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2012/12/3_nagroda”]