Niestety z powodu deszczowej pogody dzień sportu został przeniesiony na wrzesień i odbyły się normalne lekcje. Tylko w auli podsumowano sportowy rok szkolny – uczniowie i nauczyciele WFu chwalili się sukcesami sportowymi, Dyrektor gratulował najlepszym, m. in. Marcie Kowalskiej z II b, która nie tylko jest mistrzynią Polski juniorów w tenisie ziemnym, ale ma także znakomite oceny (śr. 5.08), Josiowi Baranowi z I a, brązowemu medaliście Mistrzostw Polski w biegach przełajowych, czy tegorocznemu absolwentowi Michałowi Garbacikowi, srebrnemu medaliście w tej samej dyscyplinie. Mistrzowie sportu VIII LO otrzymali pamiątkowe koszulki. W programie artystycznym wystapiła Marysia Urynowicz z I b z pokazem gimnastyki artystycznej w układzie ze wstążką oraz Adrianna Skalska z II i w tańcu nowoczesnym.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/06/dz_sportu”]