Dziś Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa do spraw Edukacji, Sportu i Turystyki, pani Anna Korfel-Jasińska uroczyście otwarła pięknie i solidnie odnowione nasze szkolne boiska. W uroczystości wzięli też udział m. in.: pan Sławomir Pietrzyk – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa, pan Krzysztof Kowal – Dyrektor Naczelny Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, pan Andrzej Janczy – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie, pan Maciej Hankus – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy II Grzegórzki, przedstawiciele związków zawodowych, dyrektorzy krakowskich liceów oraz uczniowie i nauczyciele Ósemki.

więcej zdjęć:

>>>Uroczystość na boisku>>>