Osiągnięcia 2022/23
Matematyka
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z Matematyki III etap
Kołek Mikołaj 4d
Gołąbek Piotr 4c
Arnautov Albert 4c
Miklas Hubert 4c
Ostrowski Jan 4e
Wojas Bartłomiej 4g
Geografia
Finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii
Maksymilian Gabryel 4e
Chemia
Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ to:
1. Finaliści: Szopa Julia (4B) Kowalska Laura (4A)
2. Laureat : Wojas Bartłomiej (4G).
Informatyka
Jan Malinowski 2c srebrny medal w konkursie Mistrz Programowania
Bartek Tokarz 4D laureat II stopnia Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej z Informatyki
Fizyka
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z fizyki III etap:
Maciek Banaś 4c,
Szymon Hołysz 4c,
Hubert Miklas 4c
Jakub Mikołajczyk 4c
Mateusz Dudek 3c,
Klara Breksa 4d,
Tomek Żuradzki 4d
Karol Juszczyk z 3c 3 ogólnopolski etap 72 Olimpiady Fizycznej.
EDB
Szymon Zmysłowski 2E laureat etapu centralnego VII edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.
Angielski
Rymalski Przemysław 1E I miejsce w województwie, XI miejsce w kraju Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2022
Jasińska Weronika 1G II miejsce w województwie, XV miejsce w kraju English High Flier 2022
Dyduch Wiktoria 2A III miejsce w województwie, XXVI miejsce w kraju English High Flier 2022
Ośmiu Wspaniałych
Zofia Data – laureatka
Osiągnięcia 2020/21
Melczewski Piotr 3B Finalista Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Nowak Szymon 3B Finalista Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Mistarz Piotr 3F laureat Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH fizyka
Parahailo Bohdan 3F laureat Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH fizyka
Mikurda Tomasz 3F finalista Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH fizyka
Rosa Jan 3G laureat Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH fizyka
Butryn Stanisław 3G finalista Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH fizyka
Juszczak Paulina 3I laureat I stopnia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii
Kądziołka Filip 3I laureat XIX Olimpiady Znajomości Afryki
Duda Julia 3I finalistka XIX Olimpiady Znajomości Afryki
Urban Szymon 3I laureat Konkurs Wiedzy o UJ
Parahailo Bohdan 3F finalista Olimpiada o Diamentowy indeks AGH informatyka
Demendecka Natalia 3G finalistka Olimpiada Języka Niemieckiego
Gwóźdź Dominika 3G finalistka Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Dzierżak Maciej 3A laureat Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Stankiewicz Kacper 3B laureat Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Kralka Adrianna 3F laureat Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Parahailo Bohdan 3F laureat Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Szarata Andrzej 3G laureat Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Jędrzejczyk Adam 3G laureat Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Kawa Michał 3G finalista Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Uchwat Tomasz 3B finalista Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka
Uchwat Tomasz 3B finalista Jagielloński Turniej Matematyczny
Jędrzejczyk Adam 3G finalista Jagielloński Turniej Matematyczny
Trenzinger Piotr 1C wyróżnienie Kangur Matematyczny
Gwiazda Mateusz 1C wyróżnienie Kangur Matematyczny
Dudek Mateusz 1C wyróżnienie Kangur Matematyczny
Szota Bartosz 1C wyróżnienie Kangur Matematyczny
Kraczek Bartłomiej 1G wyróżnienie Kangur Matematyczny
Smyczek Wiktoria 2E wyróżnienie Kangur Matematyczny
Ochman Mikołaj 2L finalista Ogólnopolski Konkurs wiedzy o św. Maksymilianie
Florkowska Anna 2A zwolnieni z Teorii
Kędra Anna 2D zwolnieni z Teorii
Kalisz Marta 2D zwolnieni z Teorii
Słoma Daniel 2A zwolnieni z Teorii
Kucharczyk Piotr 2D zwolnieni z Teorii
Kroh Bartosz 2D zwolnieni z Teorii
Rajca Angelika 1G zwolnieni z Teorii
Kisielewska Milena 1G zwolnieni z Teorii
Rolka Agnieszka 1G zwolnieni z Teorii
Duchnik Olga 1G zwolnieni z Teorii
Nędza Aleksandra 1G zwolnieni z Teorii
Pitala Weronika 1C zwolnieni z Teorii
Nowak Zuzanna 2K zwolnieni z Teorii
Kapera Anna 2i laureatka Samorządowy Konkurs Nastolatków “8 Wspaniałych”
Mikoś Aleksandra 2G laureatka Samorządowy Konkurs Nastolatków “8 Wspaniałych”