„Widowisko Dumy i Radości”.

19 października 2018 r. klasa 2 h uczestniczyła w zorganizowanym przez Małopolskie Kuratorium Oświaty „Widowisku Dumy i Radości”.

Ulicami Krakowa przemaszerowało wraz z orkiestrami mundurowymi i grupami rekonstrukcyjnymi prawie 10 tysięcy dzieci i młodzieży z całego województwa, by w taki sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Korowód wyruszył spod Wawelu, by przez ulicę Grodzką, Rynek Główny i dalej przez ulicę Szewską i Piłsudskiego dotrzeć do Parku im. H. Jordana, gdzie można było spotkać się i porozmawiać z Żołnierzami Niezłomnymi, oglądnąć program artystyczny oraz skorzystać    z przygotowanego poczęstunku i okolicznościowych pamiątek.

Korowód wyruszył spod Wawelu, by przez ulicę Grodzką, Rynek Główny i dalej przez ulicę Szewską i Piłsudskiego dotrzeć do Parku im. H. Jordana, gdzie można było spotkać się i porozmawiać z Żołnierzami Niezłomnymi, oglądnąć program artystyczny oraz skorzystać z przygotowanego poczęstunku i okolicznościowych pamiątek.