W dniach 9-10 grudnia 2017 roku odbył się II Mikołajowy Rajd PTSM o Puchar Wójta Gminy Zawoja. Nasze Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne reprezentowali: Małgorzata Gralak z I g, Amelia Marchewczyk z I d, Magdalena Król, Antonina Gidlewska i  Julia Sosińska z  IIc, Dominika Bożek i Konrad Lukaj z  III i, a opiekę sprawował p. Rafał Jankowski.

W ramach rajdu przeszliśmy z przewodnikiem szlakiem turystycznym na trasie Przełęcz Przysłop – Kiczora – Zawoja, a następnie wzięliśmy udział w przyrodniczym konkursie wiedzy o Żywiecczyźnie. Mieliśmy także okazję do zaprezentowania naszych zdolności artystycznych poprzez przedstawienie teatralne i śpiewanie kolęd. Jako Ósemka Wspaniałych świetnie się spisaliśmy, zajmując 1 miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Oczywiście nie mogło zabraknąć także spotkania ze Świętym Mikołajem, które okazało się dla nas nie lada niespodzianką.

Jako uczestnicy rajdu nie tylko miło spędziliśmy czas, ale także już teraz mogliśmy poczuć atmosferę zbliżających się Świąt.

tekst: A. Marchewczyk, fot.: R. Jankowski

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2018/12/2017_12_9-10_rajd”]

Ta strona wymaga ciasteczek dla pełnej funkcjonalności. View more
Akceptuj
Odrzuć