O profilu mat-geo-wos opowiadali uczniowie klasy I i ubrani w piękne stroje z różnych części świata. W sali 29 można było również zapoznać się z działalnością Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego i zobaczyć pokaz slajdów z wybranych rajdów turystycznych, w których nasi uczniowie brali udział.

Uczniowie klas z rozszerzoną fizyką demonstrowali i objaśniali doświadczenia z wykorzystaniem zasobów szkolnej pracowni fizycznej, prezentowali podręczniki, zbiory zadań, oraz rozmawiali z gimnazjalistami na temat nauczania fizyki w VIII LO.

W sali informatycznej można było zobaczyć prezentacje stworzonych przez uczniów programów do rysowania fraktali oraz grafiki komputerowe autorstwa uczniów Ósemki.

fot.: DSz, tekst: R. Jankowski, A. Bożek, E. Kubik

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2016/04/2016_04_09_dz_o_mat_fiz_geo_inf”]