We wtorek 4 kwietnia Art as Freedom Foundation zorganizowała spotkanie z uczniami naszego liceum.
Podczas spotkania Magdalena Milejska i Mateusz Sus opowiedzieli o dotychczasowej działalności Fundacji, w tym o zrealizowanych już projektach. Dodatkowo przedstawili sylwetki Ambasadorów oraz Partnerów, którzy wspierają Fundację i Podopiecznych
Uczniowie naszego liceum zostali zaproszeni do dołączenia do grona Wolontariuszy, którzy na co dzień wspierają bieżącą działalność Fundacji. Wśród naszych uczniów, są osoby, które wykazują wyjątkowe zdolności artystyczne, a Fundacja może umożliwić im rozwój ich talentów.
Art as Freedom Foundation, założona wiosną 2021 roku, jest instytucją non-profit działającą na polu kultury, sztuki i mody. Misją Fundacji jest kreowanie przestrzeni kultury poprzez prezentowanie ciekawych i nowatorskich projektów artystycznych, designerskich oraz umożliwienie artystom ekspansji swoich talentów, a także zapewnienie rozwoju podopiecznym Fundacji.

Już dziś możesz działać z Art as Freedom Foundation oraz zostać Wolontariuszem lub Podopiecznym. Dzięki dołączeniu do nas możesz zyskać m.in.:

• szansę na zorganizowanie własnej wystawy, koncertu, eventu,
  • okazję do poznania Ambasadorów Fundacji,
  • możliwość nieodpłatnego udziału w wystawach, spotkaniach, balach charytatywnych oraz eventach Fundacji (rozpoczęcie budowania własnej sieci kontaktów poprzez networking),
  • dla Podopiecznych możliwość otrzymania stypendium od Fundacji,
  • dla najlepszych Wolontariuszy przewidujemy szansę na dalszy rozwój w strukturach Fundacji.

Ambasadorami Fundacji, są m.in.:

• Maciej Orłoś,
  • Anita Sokołowska,

Partnerami Fundacji, są m.in.:

• Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie,
  • Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego,
  • Milejska & Sus Auction House
  • Cosmos Muzeum.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Art as Freedom Foundation (https://art-foundation.com/pl/strona-glowna/) oraz Milejska & Sus Auction House (https://ms-auctionhouse.com).

tekst i fot.: AFF