31 października w Urzędzie Miasta Krakowa odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży 2012/2013. Nasza szkoła zajęła III miejsce w punktacji ogólnej uwzględniającej osiągnięcia we wszystkich dyscyplinach i kategoriach. Dziewczęta zajęły II miejsce. Chłopcom przypadło w udziale miejsce V. Nasza Szkoła została również uhonorowana wyróżnieniem za wejście do 10. najlepszych Szkół Ponadgimnazjalnych w Małopolsce. Ponadto p. Beata Nowak i p. Przemysław Gaszyński otrzymali statuetki za duże zaangażowanie w sport szkolny i osiągane sukcesy w ramach „Krakowskiej Olimpiady Młodzieży”, p. Anna Drwięga, natomiast, podziękowanie Prezydenta Miasta Krakowa za trud i pracę włożoną w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży.

tekst: P. Gaszyński,

fot.: z www.szs.krakow.pl