W ostatnim dniu szkoły w auli spotkali się z dyrekcja i nauczycielami najlepsi uczniowie klas pierwszych i drugich. Pan Dyrektor rozdał dyplomy dwudzistce najlepszych (ze średnią co najmniej 5,0) oraz uczniom, którzy osiągnęli największe sukcey w różnych konkursach. Oprócz najlepszej dwudziestki świadectwo z wyróżnieniem w tym roku otrzymują 63 osoby. Gratulujemy! Wakacyjne życzenia uczniom i nauczycielom składali: przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Czosnowska, Prezes StowarzyszeniaAbsolwentów Adrian Król i Prezydent Samorządu Uczniowskiego Joanna Chmielowska.

Na zakończenie klasa prof. M. Schwenka, I h, przedstawiła krótką, ale dowcipną historię Czerwonego Kapturka z VIII LO.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2012/06/koniec”]