W celu rozwoju współpracy pomiędzy Województwem Małopolskim a Hrabstwem Kopenhaga strona duńska wyszła z inicjatywą partnerstwa pomiędzy szkołami w Krakowie i Kopenhadze opartym na platformie internetowej NETSTUDIER, którą objęte są wszystkie szkoły średnie w Hrabstwie Kopenhaga. Z Krakowa w projekcie biorą udział 2 szkoły ponadgimnazjalne – VI LO i VIII LO. W związku z tym w naszej szkole gościli dziś eksperci: panie Helle Thoregaard i Linda Sendrup z Kopenhagi, pani Lidia Żurawicka z Departamentu Edukacji i Kultury Urzędu Marszałkowskiego oraz koordynator z VI LO pani Anna Bączek.Z naszego liceum w projekcie biorą udział panie M. Budacz, A. Miśkiewicz, M. Banach, A. Węgrzyniak, E. Sobczyk.
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2005/05/dania”]