Dziś do naszej auli p. Krystyna Goetz zaprosiła uczniów klas z profilem DSD z liceów z Krakowa, Olkusza i Chrzanowa. Uczniowie mieli okazję wysłuchać i zadać pytania studentom i pracownikom niemieckich i austriackich instytucji dydaktycznych. Swoim doświadczeniem dzielili się: lektorzy DAAD p. dr Angelika Schneider i p. Przemysław Roguski, p. prof. dr Anna Dyląg z UJ wraz ze studentami, p. MSc Carolien van der Hulst z Uniwersytetu w Reutlingen, lektorka ÖAD na UJ p. Julia Miesenböck, pracownicy  firmy Peek & Cloppenburg: p. Klaudia Kreiml z Wiednia i p. Łukasz Majewski z Krakowa. Swoją obecnością zaszczycił naszą szkołę Konsul Generalny Niemiec w Krakowie, p. Dr. Werner Köhler.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/03/studia_niem”]