W dalszej części spotkania projektowego Comenius i eTwinning uczniowie pracowali w 5 międzynarodowych grupach: 1) Dom Dziecka nr 1, 2) Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Starowiejskich, 3) Warsztaty terapii zajęciowej Stowarzyszenia „Klika”, 4) Ośrodek edukacyjno-wychowawczy Siemacha Spot, 5) Polska Akcja Humanitarna. Najpierw grupy pod nadzorem nauczycieli zaplanowały swoją pracę, potem urzeczywistniły plany odwiedzając wybrane instytucje, a następnie przedstawiły w auli prezentacje przebiegu spotkań i swoje refleksje na ten temat. Wszystkie grupy opracowały też artykuły na platformę e-twinning, a nauczyciele opracowywali metody i formy pracy w szkołach i na platformie e-twinning oraz harmonogram spotkań.
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/09/comenius2″]