30 marca dobiegł końca Tydzień Samorządu Uczniowskiego. Zaprosiliśmy do naszego Liceum pana Marka Marczyka z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie do przeprowadzenia wykładu nt. “Profesjonalne planowanie kariery zawodowej”. Miało ono w jakiś sposób naprowadzić naszych licealistów na wybranie właściwej ścieżki zawodowej. Każdy uczestnik dostał ulotkę informacyjną i w każdym momencie może się zgłosić na szkolenia prowadzone przez Urząd. Spotkanie dla naszych uczniów zorganizowała uczennica klasy 1f Gabriela Palka.

Pan Dyrektor podsumował cały Tydzień SU mówiąc, iż jest zadowolony z dotychczasowej pracy Samorządu i ma nadzieję, że taki poziom pracy się utrzyma.

fot.: Agnieszka Skawiańczyk, II a

tekst: Asia Chmielowska, II d

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2012/03/SU_wyklad”]