11  marca odbył się w naszej szkole konkurs poświęcony patronowi szkoły Stanisławowi Wyspiańskiemu. Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich. Celem konkursu było poszerzenie wiadomości na temat dziejów kultury Krakowa w okresie Młodej Polski, sprawdzenie wiadomości uczniów dotyczących życia i twórczości Stanisława Wyspiańskiego.
W konkursie wzięło udział 10 klas. Jury w składzie: prof. Bożena Pietrusińska, prof. Ludmiła Okrzesik, prof. Elżbieta Kukuła wyłoniło zwycięzców, zostali nimi uczniowie klasy III h. Kolejne miejsca: drugie – zajęli uczniowie kl. III g, trzecie – uczniowie kl. III i.
Zwycięzcom gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów. Pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział. Wierzymy, że ucieszą ich nagrody – oceny z przedmiotu – od swoich nauczycieli.
Tekst: B. Pietrusińska, fot.: NN
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2015/03/SW konk”]