Za nami kolejny Dzień Otwarty! Jak widać na załączonych zdjęciach, uczniowie (często z Rodzicami) pojawili się tłumnie. Z zainteresowaniem oglądali filmiki reklamowe, przygotowane przez uczniów naszej Szkoły, a prezentowane w sali 14 i 15, przeglądali też z zaciekawieniem wyłożone tam projekty uczniowskie. Mimo innych, konkurencyjnych pokazów, zebrali się we wnęce na I piętrze, żeby posłuchać występu naszych maturzystów, Moniki i Marcina – laureatów Artystycznych Dni Ósemki, jak również Małopolskiego Konkursu Piosenki Angielskojęzycznej, którzy przepięknie zinterpretowali dla nas 3 nieśmiertelne standardy. Miał też miejsce konkurs dla Gimnazjalistów PROVERB HUNT (Polowanie na przysłowia), przygotowany przez niesłychanie kreatywną klasę 2B:) Jako angliści, wspólnie z uczniami naszej Szkoły, byliśmy oczywiście cały czas do dyspozycji naszych Gości, zarówno Rodziców, jak i Gimnazjalistów, którzy w tym roku mieli ogromnie dużo pytań, dotyczących m. in.: wykorzystywanych podręczników, poziomu nauczania języka angielskiego w różnych grupach zaawansowania, wyjazdów i wymian uczniowskich, konkursów, zajęć dodatkowych.
tekst: Anna Warszyńska, fot.:  A. Warszyńska, A. Serafin

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2017/04/dz_o_AW_AS”]