Osttnia w tym roku konferencja miała bardzo bogaty program. Na początku p. dyr. Zdzisław Kusztal wręczył Kasi Stolarskiej – tegorocznej najlepszej maturzystce statuetkę Wyspiańskiego, złotą tarczę oraz nagrodę pieniężną. P. Aniela Grzymek z sekretariatu otrzymała nagrodę za 40 lat pracy w naszej szkole. Uroczyście zostały pożegnane odchodzące na emeryturę: p. prof. Danuta Piotrowska i p. dyr. Grażyna Tomaszewska. W głównej części posiedzenia została podsumowana tegoroczna praca, a p. dyr. Iwona Król przedstawiła wyniki tegorocznych matur. Najbardziej cieszyła się grupa nauczycieli języka angielskiego, który maturzyści zdali najlepiej. Dyrektor przedstawił nauczycielom nową panią wicedyrektor – p. Beatę Solowską, która obejmuje funkcję po p. dyr. Tomaszewskiej.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/07/konferencja”]