We wtorek odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Nauczyciela. W spotkaniu w auli uczestniczyli nauczyciele, dyrekcja, emeryci, pracownicy administracji i obsługi oraz przedstawiciele uczniów i rodziców. P. dyr. Katarzyna Miezian wszystkich gorąco powitała, wygłosiła krótkie przemówienie i rozdała nagrody dyrektora. Następnie szkolny zespół teatralny przedstawił „Bal manekinów” Brunona Jasieńskiego w reżyserii pana Sławomira Rokity. Potem krótki koncert dał szkolny chór Canticum Canticorum pod dyrekcją pani Małgorzaty Mazur z akompaniamentem pani Barbary Hawling. Po występach artystycznych rozpoczęły się wspólne  rozmowy przy kawie i herbacie.
Tekst i fot.: Agnieszka Bzymek

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2016/10/dz_naucz”]