Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedświątecznej akcji Szlachetna paczka skierowanej do rodzin potrzebujących pomocy. Przygotowaliśmy ponad 50 paczek dla 3 rodzin. Młodzież kupiła m. in. odkurzacz, sokowirówkę, stół i krzesła, odzież, sprzęt rechabilitacyjny i wiele innych potrzebnych rzeczy. Dziękujemy wszystkim za mobilizację i chojność. W tym roku akcję koordynowały Ania Przetaczek i Kasia Sieradzka z II c, a nad sprawnym przebiegiem czuewały panie pedagog Elżbieta Zielińska-Peszko i psycholog Stanisława Jaromin. Jak widać na zdjęciach transportem darów zajęli się m. in. panowie Tomasz Włoczkowski i Tomasz Łaskawiec.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2013/12/paczka”]