1. Wyszukaj w katalogu potrzebną książkę, np. Hamlet.
  2. Wybierz poszukiwane wydanie – konkretne wydawnictwo, tłumacz, rok wydania, np. Hamlet/ William Szekspir, wyd. “Greg”, 2019 r.
  3. Z listy dostępnych egzemplarzy wybierz jeden i kliknij przycisk Rezerwuj. Przy pozycji z konkretnym numerem inwentarzowym pojawi się informacja: Rezerwacja niepotwierdzona.
  4. Bibliotekarz będzie miał w swoim panelu informację o twoim zamówieniu. Znajdzie tę książkę na półce i odłoży dla ciebie. Wtedy potwierdzi rezerwację, a na twoim koncie status: Rezerwacja niepotwierdzona zmieni się w: Twoja rezerwacja jest gotowa do odbioru.

W okresie nauki zdalnej zamówione książki można odbierać na portierni w godzinach 8.00-18.00.

Pamiętajcie o obostrzeniach epidemicznych! Jeżeli nie pozwalają wam one na wizytę w szkole – poproście o odbiór rodziców lub starsze rodzeństwo.

Wiele książek, np. potrzebne lektury możecie znaleźć w formie cyfrowej. Linki do nich znajdziecie w zakładce e-Biblioteka >>> Książki w bibliotekach cyfrowych