Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i nauczycieli nasza szkolna kampania dla PAH „Mikołajkowa kropelka VIII LO” zakończyła się sukcesem:
1. W każdej klasie zostały przeprowadzone prelekcje (serdeczne dzięki katechetom i wychowawcom, którzy umożliwili nam spotkanie z młodzieżą poszczególnych klas).
2.Powstała gazetka i specjalna dekoracja na I piętrze, porozlepiano w szkole ulotki, których projekt powstał podczas międzynarodowego spotkania Comenius/eTwinning w naszej szkole.
2. Udało się sprzedać 99, 9(9) % pierniczków i ciasteczek – zebrano 1359,30 zł
3. Mikołaj odwiedził prawie wszystkie klasy, a do swojej skarbonki zebrał 627,35 zł i 12 centów
Kwota 1986,65 PLN zostanie przekazana do PAH na kampanię wodną „Studnia dla Południa”
Lista uczniów, którzy włączyli się w przygotowanie i/lub przeprowadzenie kampanii wodnej PAH „Studnia dla Południa” w naszej szkole.

Patrz: Prezentacje w klasach>>>, Przygotowania>>>, Mikołajkowa kropelka>>>

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/12/pah podsumowanie”]