W poniedziałek 15 stycznia odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Były piosenki, wiersze, a nawet filmy w różnych językach. Występy oceniali nauczyciele języków obcych. Uczniowie mogli też wykazać swoją znajomość problematyki języków europejskich w specjalnym quizie. Ogłoszono wyniki konkursu na plakat – w głosowaniu zwyciężył plakat nr 18 autorstwa Marty Zębalskiej z kl. III f (wiszący przed aulą) przedstawiający syntezę kultury rosyjskiej, tj. moskiewską cerkiew Wasyla Błogosławionego na tle baletu “Jezioro Łabędzie”.

Nad wszystkim czuwali profesorowie: Agnieszka Augustynowicz oraz Bożena i Szymon Skrzypiec.

fot. DSz, B. Cudak, T. Włoczkowski

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2018/01/2018_01_15_eur_dz_jezykow”]