Po spotkaniu z Janiną Ochojską, założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej, we wrześniu podczas międzynarodowego spotkania przedstawicieli szkół partnerskich pracujących w obecnym projekcie Comenius i eTwinning zadecydowano o włączeniu się naszej szkoły w kampanię PAH “Studnia dla Południa”. Grupa uczniów pracujących w projekcie przeprowadziła najpierw kampanię informacyjną – w każdej klasie przedstawiona była prezentacja oraz film na ten temat, powstał plakat i gazetka, zostały porozlepiane ulotki z plakatem zaprojektowanym we wrześniu. Finał kampanii, czyli zbiórkę funduszy na budowę studni w Somalii i Południowym Sudanie zaplanowano na dzień Św. Mikołaja.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/12/pah prelekcje”]