XII Wojewódzka Impreza Na Orientację.

Uczniowie ze Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego PTSM „Ósemka Wspaniałych” zajęli I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w XII Wojewódzkiej Imprezie Na Orientację zorganizowanej przez Zarząd Oddziału Małopolskiego PTSM w Krakowie. Liczyła się nie tylko dobra orientacja w terenie na podstawie mapy lecz również wiedza z zakresu historii, geografii i biologii zdobyta przed i w trakcie rajdu oraz umiejętności sportowe. Udział w tej imprezie był również okazją do zapoznania się z krajoznawczymi walorami Niepołomic, Staniątek i Puszczy Niepołomickiej. Uczestnicy rajdu: Karolina Walas – Id, Robert Cebula, Norbert Jędrychowski, Robert Woszczek – Ig, Anna Nowacka, Karolina Wieciołkowska– IIg, Jakub Jarocki, Jan Nowak, Jakub Pacanowski, Maciej Sywała, Sebastian Ziomek – IId, opiekun: Rafał Jankowski.

fot. R. Jankowski

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2011/05/rajd”]