Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się w auli spotkanie wigilijne. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele obecni i emerytowani, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele uczniów. Były życzenia, kolędy w wykonaniu szkolnego chóru, karp i opłatek. Samorząd przekazał na ręce pani pedagog pieniądze zarobione podczas kiermaszu świątecznego na rzecz potrzebujących ósemkowiczów. Spotkanie było ostatnim dniem 42-letniej pracy w naszej szkole pani Anieli Grzymek z sekretariatu, którą wszyscy serdecznie pożegnali. Klasa II c przedstawiła wspaniale “Opowieść wigilijną”, przygotowaną pod kierunkiem p. S. Rokity i pod opieką wychowawcy p. prof. B. Polańskiej-Pawlus. Po spektaklu wszyscy mieli okazję połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Obsługą doskonale zajmowała się klasa II e pod opieką p. prof. M. Budacz.

fot.: DSz

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2017/12/2016_12_20_wigilia”]