Dziś, 25 listopada, mamy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs fotograficzny, do którego zapraszamy zarówno uczniów jak i nauczycieli!

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Towarzysz zabaw, kumpel, powiernik sekretów. W każdej chwili można się do niego przytulić i powierzyć mu swoje smutki. Nie wierzę, że zapomniałeś o swoim przyjacielu z dzieciństwa. A jeżeli tak, to jest okazja nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem – odkurzyć Misia, wyprowadzić go na spacer, pokazać mu teraźniejszy świat…

Zrób selfie z Misiem, znajdź stare zdjęcie swojej ulubionej maskotki, zaaranżuj scenkę z Misiem w roli głównej… Inwencję zostawiamy tobie – Rusz głową!

Mottem konkursu niech będzie parafraza słów Wieszcza

😉 Na każdym miejscu i o każdej dobie,

Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił,

Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie – Miś, który nigdy ciebie nie zostawi 😉

Zdjęcia – w formie cyfrowej – przesyłamy na adres: bib8lo@gmail.com lub przynosimy do biblioteki szkolnej na nośnikach pamięci do 3 grudnia b.r. do godz. 12.00. Rozstrzygnięcie konkursu w Mikołajki.

Czytaj >>> Skąd się wzięły pluszowe misie i ich święto?

Wróć do Wydarzeń bibliotecznych >>>