Absolwenci VIII LO ZAPRASZAJĄ!!!

Oficjalna strona Stowarzyszenia: https://alumni8lo.pl/  JUŻ DZIAŁA! 🙂

***********************************************************

Networking

Stowarzyszenie Absolwentów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie „Ósemka” tworzy grono osób, które nawzajem się wspierają. Absolwenci biorą czynny udział w procesie networkingu tworząc wyjątkową sieć kontaktów. Wykorzystujemy własną wiedzę, doświadczenie i umiejętności do szeroko pojętej współpracy. W naszym gronie są specjaliści z różnych branż i wierzymy, że z każdym miesiącem będzie nas jeszcze więcej.

Integracja

Organizujemy cykliczne wyjazdy i spotkania absolwentów. Weekend w górach, żeglowanie czy wieczorne spotkania w urokliwych miejscach Krakowa zbliżają do siebie absolwentów różnych roczników i jednocześnie stanowią odskocznię od dnia codziennego. To także świetna okazja aby powspominać dawne czasy jak również działać z myślą o przyszłości.

Współpraca ze szkołą

Chcemy wykorzystać potencjał naszych absolwentów w szkoleniu aktualnych uczniów „Ósemki” z nadzieją, że niebawem oni sami dołączą do naszego grona. Wspólnie ze szkołą organizujemy cykliczne warsztaty i wykłady dla uczniów prowadzone przez absolwentów.

Jubileusze, Matury

Pomagamy w organizowaniu spotkań maturalnych współpracując z obecną dyrekcją szkoły. Kto nie chciałby po latach zasiąść do swojej ławki w swojej sali i poczuć się choć przez chwilę jak uczeń „Ósemki”?

Przedstawiciele Stowarzyszenia Absolwentów

w kadencji 2019-2021

Prezes Zarządu: Adrian Król
Wiceprezes Zarządu: Mateusz Półchłopek
Członek Zarządu: Bartłomiej Werewka

Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej: Joanna Dudek
Członek Komisji Rewizyjnej: Joanna Hołyst
Członek Komisji Rewizyjnej: Andrzej Soczek

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś absolwentem VIII LO w Krakowie, czujesz sentyment do swojej dawnej szkoły i chcesz być częścią tej elitarnej społeczności skontaktuj się z nami mailowo biuro@alumni8lo.pl

Spotkania i wyjazdy integracyjne, działania na rzecz szkoły a przede wszystkim współpraca i wzajemne wspieranie się na różnych płaszczyznach życia. Wierząc w ideę networkingu tworzymy sieć wzajemnych kontaktów.