I znowu przyjechali!!! 2 autokary, 96 uczniów z  Gewerbliche Schule Oehringen w Badenii-Wirtembergii  w dniach 29.05 – 2.06 odwiedziło Kraków. Podtrzymując kontakty z rówieśnikami z Niemiec nawiązane rok wcześniej, uczniowie klas 2a, 2c oraz 1J oprowadzali swoich kolegów w języku angielskim Drogą Królewską i po Kazimierzu.  Chłopcy z 1j rozegrali towarzyski mecz piłki nożnej na boisku szkolnym. Ponadto młodzież niemiecka została zaproszona na lekcje otwarte języka angielskiego w klasach drugich: a, b, d, e i g  czynnie uczestnicząc w zajęciach i pracując w mieszanych grupach. Coroczne kontakty dostarczają wiele radości i satysfakcji obu stronom.

Tekst i fot.: B. Polańska-Pawlus

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2017/06/2017_06_02_pawlus_niemcy”]