Nasza szkoła gości w tym tygodniu 29-osobową grupę młodzieży ze szkoły partnerskiej w Asyżu. W wymianie zorganizowanej przez p. prof. M. Budacz we współpracy z p. prof. B. Solowską i p. prof. A. Grochowską biorą udział uczniowie z II f oraz II a. Dotychczas grupa zwiedziła Wieliczkę i Oświęcim, a we wtorek rozegrała mecz siatkówki z naszymi uczniami. Dziś goście powitani przez Dyrekcję zwiedzali szkołę, prezentowali w auli rezultaty projektów realizowanych podczas wczorajszego i przedwczorajszego zwiedzania krakowskich muzeów, a następnie udali się “Traktem Królewskim” oprowadzani przez naszych uczniów. Na jutro zaplanowane jest zwiedzanie Kazimierza i Muzeum pod Rynkiem. Rewizyta w Asyżu we wrześniu.

fot. DSz, J. Gorzelany z II f

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/05/wymiana”]