Blog

Nowy sukces jeździecki Marii Jędrychowskiej

Z największą przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy III D Maria Jędrychowska zajęła III miejsce w “Halowych Zawodach Ogólnopolskich w Skokach Przez Przeszkody”, które odbyły się w dniach 9-11 lutego 2024 r. w KJK Szary Michałowice w konkursie LL90 . Dla Marysie był to debiut na przeszkodach o wysokości 90 cm. Brawo! Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych tytułów.

Warsztaty chóru 2023

Chór szkolny, Canticum Canticorum przebywał w dniach 17-19 listopada na intensywnych warsztatach kolędowych w Korzkwi koło Krakowa. Wyjazd był możliwy dzięki życzliwości i wsparciu finansowemu naszej wspaniałej Radzie Rodziców! Serdecznie dziękujemy za wspieranie naszej działalności i docenianie w ten sposób naszej wspólnej pracy z młodzieżą

Zawody jeździeckie – Michałowice 2023

Sukces Marii Jędrychowskiej!!!

Z największą przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy III d Maria Jędrychowska zajęła I miejsce  w “Halowych Zawodach Ogólnopolskich w Skokach Przez Przeszkody”, które odbywały się w dniach 17-19 listopada 2023 r. w KJK Szary Michałowice. 

Marysia była najlepsza wśród 50 par startujących w konkursie LL80. Brawo, Mario! Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych tytułów!

Wyniki głosowania na najładniejszą/najciekawszą zakładkę

Zakończyło się głosowanie na najładniejszą/najciekawszą zakładkę. W głosowaniu wzięło udział 95 osób. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazała się zakładka nr 82 wykonana techniką haftu przez Gabrysię Dorynek z klasy II f przedstawiająca wiosenne kwiaty, która uzyskała 34 głosy. O 5 głosów mniej otrzymała trójwymiarowa zakładka nr 67 imitująca ruch pandy wspinającej się po gałęzi – 29 głosów. Następne w rankingu są: nr 83 – biała zakładka zrobiona na szydełku – 19 głosów, nr 52 – zakładka z Korei –18 głosów, nr 86 – żółto-zielona szydełkowa fala – 14 głosów.  Po 12 głosów zdobyły zakładki nr 50 z Turcji, nr 53 z Wietnamu oraz nr 78 – filcowa żaba na wstążce. Podobały się też zakładki japońskie nr 40 i 41, które w sumie uzyskały 14 głosów.

Bardzo dziękujemy za udział w głosowaniu. Gratulujemy serdecznie Gabrysi! Spośród podpisanych głosów wylosowaliśmy 10, dla których kupiliśmy słodkie drobiazgi. Osoby wylosowane zapraszamy od środy (powiadomimy je za pośrednictwem wiadomości Librus).

Wystawę zakładek można jeszcze oglądać do końca tygodnia. Zapraszamy!

Brawo Ola Błach!

Z największą przyjemnością informujemy, iż nasza uczennica z klasy III d, Aleksandra Błach osiągnęła kolejne sukcesy sportowe.

Do tych z poprzedniego roku zdobytych na mistrzostwach Polski i Europy w Karate Fudokan, dołączyła medale i puchary z tegorocznych Mistrzostw Europy w Karate Tradycyjnym WTKU, które odbywały się w Rimini we Włoszech w dniach 6-8 października b. r.

Ola zdobyła na nich:

– 1 miejsce w kata drużynowym,

– 1 miejsce w kumite drużynowym,

– 2 miejsce w kata indywidualnym,

– 3 miejsce w kumite indywidualnym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Ci Olu zdobycia kolejnych tytułów mistrzowskich. Ponownie jesteśmy przekonani, że na Twoje następne sukcesy nie będziemy musieli długo czekać. Trzymamy mocno kciuki!!!

tekst: B. Nowak, zdjęcia ze zbiorów własnych Oli

Zakładki 2023

W bibliotece można już głosować na najładniejszą/najciekawszą zakładkę. 100 zakładek prezentujemy w gablotach przy wejściu do biblioteki (zakładki z 5 kontynentów) oraz w bibliotece (zakładki ręcznie robione i różne inne). Nagrodzimy autorów/posiadaczy wybranych zakładek. Również podpisane głosy wezmą udział w losowaniu drobnych nagród. ZAPRASZAMY DO

Ta strona wymaga ciasteczek dla pełnej funkcjonalności. View more
Akceptuj
Odrzuć