Grupa Erasmus+ bierze w tym tygodniu udział w międzynarodowym spotkaniu projektowym w Växjö/Szwecja. Wczoraj po inauguracji w szkolnej auli zaprezentowaliśmy film o Krakowie, naszej szkole i naszej grupie. W czasie bufetu międzynarodowego stolik z polskimi specjałami cieszył się ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego, bo przywieźliśmy dużo potraw domowej roboty: różne pierogi, bigos, przetwory, ciasta… Byliśmy też na krótkim spacerze po mieście. Dziś rozpoczęliśmy pracę w grupach międzynarodowych nad kampanią czytelniczą z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Będziemy tworzyć scenariusze lekcji, plakaty, prezentacje… Odwiedziliśmy też Uniwersytet Linneusza, gdzie m.in. zwiedziliśmy bibliotekę i wzięliśmy udział w ciekawych zajęciach na temat trendów w literaturze dziecięcej i młodzieżowej. Mamy nadzieję, że uda się kupić do naszej biblioteki wszystkie te ciekawe książki, o których słyszeliśmy. Serdecznie pozdrawiamy naszą Ósemkę!

Więcej zdjęć w zakładce Erasmus+/eTwinning – >>> Projekt Denke global >>>