Dziś odbył się w auli II Konkurs Rzeczników zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Udział w nim wzięli rzecznicy klas I i II. W skład komisji konkursu wchodzili: opiekunka SU – prof. Agnieszka Liszowska, prezydent SU – Joanna Chmielowska z II d oraz posłowie: Wiktoria Stachowicz z II f i Konrad Włodarczyk z II h. Rzecznicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru dotyczący Statutu VIII LO i Karty praw i obowiązków ucznia VIII LO. W tym roku rzecznicy prezentowali wysoki poziom i mimo podchwytliwych pytań aż 7 z nich zajęło ex aequo I miejsce. Wśród najlepszych znalazła się m. in. Paulina Dukała z II d, która w zeszłym roku wygrała konkurs. Oprócz niej najlepsi byli: Anna Hir z II j, Patryk Kozień z I d, Paweł Kućmierz z I h, Anna Skrzypek z II k, Maria Susuł z II f i Anna Zapotoczna z II c.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2012/12/rzecznicy”]