Pani Krystyna Goetz zorganizowała w naszej szkole spotkanie poświęcone studiom w krajach niemieckojęzycznych. W spotkaniu uczestniczyło ok. 200 uczniów z 5 liceów krakowskich oraz liceum w Chrzanowie, które należą do tzw. Modelu krakowskiego skupiającego licea z programem DSD. Referentami byli przedstawiciele różnych instytucji związanych ze szkolnictwem wyższym w Niemczech i Austrii oraz studenci zagranicznych uczelni. Po każdej prezentacji uczniowie zadawali pytania, a po spotkaniu mieli możliwość indywidualnych rozmów z gośćmi. Wszystkie uczelnie i inne instytucje oferowały liczne foldery i gadżety.

Referenci

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2015/02/studia w niemczech”]