Już po raz 18 w rocznicę śmierci patrona naszej szkoły, Stanisława Wyspiańskiego przed Kryptą Zasłużonych na Skałce uczniowie klas pierwszych ślubują, zgodnie ze słowami Patrona “iść przez świat i światu dawać kształt przez swoje czyny”. W pięknych słowach ważne zadania postawił przed nimi Dyrektor Zdzisław Kusztal. Swoje ślubowanie wspominał i dodawał młodszym kolegom odwagi prezes Stowarzyszenia Absolwentów naszego liceum, Adrian Król. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego, a szkolne koło teatralne przedstawiło montaż złożony z fragmentów dramatów Wyspiańskiego. Delegacje klas pierwszych i absolwentów złozyły kwiaty pod sarkofagiem Patrona, a na koniec została odprawiona msza święta w intencji uczniów klas pierwszych.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2012/11/slubowanie”]