W ubiegłym tygodniu odbyła sie kampania czytelnicza w ramach projektu Erasmus+ “Czytaj z nami!”

W fotoramach na parterze wyeksponowano plakaty powstałe w grupach międzynarodowych podczas spotkania projektowego w szkole partnerskiej w Buxtehude/Niemcy. W ramach kampanii uczniowie grupy Erasmus+ przeprowadzili 11 lekcji promujących wybrane do projektu książki: języka angielskiego (5 – “Chłopiec w pasiastej piżamie” J. Boyne), języka niemieckiego (3 – “Pod drzwiami” Borchert), w języku polskim (3 – “Anna, Hanna i Johanna” M. Fredriksson)

Więcej informacji i zdjęć w zakładce projektu Erasmus+/eTwinning

oraz na portalu eTwinning w TwinSpace projektu

Więcej informacji i zdjęć w zakładce projektu Erasmus+/eTwinning