Czerwiec 2022

20.06. Międzynarodowy Dzień Uchodźców – Wycieczka integracyjna grupy Erasmus+ i klasy ukraińskiej w Tatry.

Szczegóły w >>> Fotokronice

Maj/Czerwiec 2022: Spotkanie międzynarodowe w Buxtehude/Niemcy

Od 29 maja – 5 czerwca odbyło się spotkanie projektowe w Buxtehude podsumowujące pracę w pierwszej części projektu. W spotkaniu wzięło udział po 7 uczniów z każdej szkoły oraz ich nauczyciele-opiekunowie i koordynatorzy projektu.

Październik – grudzień: Kampania czytelnicza

Lekko spóźniona wystartowała kampania czytelnicza Erasmus+. W ostatnim tygodniu października na korytarzu pokazała się wystawa plakatów zaprojektowanych podczas międzynarodowego spotkania Erasmus+ w naszej szkole. W pierwszym tygodniu listopada ruszyły lekcje prowadzone przez uczniów z grupy Erasmus+ wg scenariuszy opracowanych podczas ww. spotkania. W ramach kampanii kilkakrotnie odbyły się też spotkania literackie prezentujące fragmenty książek omawianych w projekcie.

Wystawa plakatów:

Lekcje języka niemieckiego:

Lekcje języka angielskiego:

Kafejka literacka:

2-9 października –

Międzynarodowe spotkanie projektowe szkół partnerskich Erasmus+ w VIII LO w Krakowie

Szczegóły spotkania i wszystkie zdjęcia >>> TUTAJ >>>