W ramach projektu „Małopolskie szkoły dla globalnego Południa” prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną (PAH) uczniowie klas I a, I c i I j uczestniczyli w dwugodzinnych warsztatach „Dostęp do edukacji w krajach globalnego Południa”. W ten sposób przygotowywali się do Tygodnia Edukacji Globalnej (15 – 23 listopada 2014), podczas którego w naszej szkole będzie realizowana jedna z czterech kampanii edukacyjnych PAH – „Akcja Edukacja”. Planowana przez nas kampania informacyjna to kolejny etap współpracy VIII LO z PAH, którą nawiązaliśmy w ramach obecnego projektu Comenius/eTwinning “Razem, a nie obok siebie”.

fot.: DSz, Bożena Cudak, PAH; tekst Bożena Cudak
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2015/11/PAH szkolenie”]