Jury etapu szkolnego Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania w składzie: p.p. prof.prof. Agnieszka Liszowska, Stanisława Jaromin, Dorota Szafraniec z przyjemnością wysłuchało fragmentów prozy czytanych przez 6 uczestników konkursu (Paulina Piotrowska z III a, Kristina Batwińska z I a, Marcin Fiałkowski z I d, Zofia Biel z II a, Magdalena Olszewska z IV g i Kamila Krawczyk z III f). Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM za wkład pracy włożony w opracowanie interpretacji wybranych fragmentów. Co najmniej 3 osoby zasługują na gratulacje za wysoki poziom prezentacji tekstów. Niestety tylko jedna osoba może reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim. Wszystkich pozostałych uczestników zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku. Na pewno tegoroczne doświadczenia dodadzą pewności siebie i pozwolą wyeliminować drobne błędy dykcyjne i interpretacyjne i przyczynią się do jeszcze wyższego poziomu prezentacji.
Jury zdecydowało, że w tym roku w etapie wojewódzkim wystąpi Magda Olszewska z klasy IV g. Gratulujemy!