Przed rozdaniem świadectw w klasach w auli odbyło się uroczyste spotkanie Dyrekcji i Wychowawców z najlepszymi uczniami. Pani dyrektor Anna Drwięga podziękowała za wytężoną i jakże owocną pracę wyróżnionym uczniom i nauczycielom. Aż 78 uczniów osiągnęło średnią 5,0 i wyższą, w tym najlepsza – Ania Kopeć ze średnią 5,82. Oprócz nich wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie z frekwencją 100%, olimpijczycy i laureatki XXVII Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych” 2021, z niebagatelnymi również średnimi – Ola Mikoś, 4,93 i Ania Kapera, 5,34. Za harmonijną współpracę dziękował także p. Witold Ekielski, prezes Rady Rodziców. Laura Gardynik, prezydent Samorządu Uczniowskiego życzyła wszystkim beztroskich wakacji.

Po części oficjalnej wszystkich rozbawił występ II j, któa zaprezentowała z przymróżeniem oka swoją wizję nauki zdalnej, a na koniec swój aktualny repertuar przedstawił chór szkolny Canticum Canticorum pod kierunkiem p. Małgorzaty Mazur przy akompaniamencie p. Barbary Hawling.

Galerie zdjęć: