Trzeci tydzień listopada grupa naszych uczniów spędziła w Bilbao podczas wymiany w ramach projektu Comenius “Międzykulturowe Prawo Jazdy”. Pracowali w międzynarodowych grupach nad takimi projektami jak: Uczucia w fotografii, Imigracja – integracja?, tolerancja?, Hiszpańskie i polskie zwyczaje żywieniowe – podobieństwa i różnice, Hiszpańskie skojarzenia o Polsce itp. Uczniowie przeprowadzali wywiady, ankiety, tworzyli prezentacje. Czasu wolnego było niewiele, ale udało się go dobrze wykorzystać – zwiedziliśmy Bilbao, a w nim słynne muzeum sztuki nowoczesnej tzw. Gugenheim, zobaczyliśmy San Sebastian z jego piękną plażą… Grupę hiszpańską będziemy gościć w naszym liceum w marcu.
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2011/11/bilbao”]