12 marca w Przedszkolu nr 82 w Krakowie odbył się finał Gwiazdki dla Zwierzaka. Nasza szkoła zajęła zaszczytne II miejsce – “to świetnie, że nie wygraliśmy, bo to oznacza, że zwycięska szkoła zawiozła jeszcze więcej karmy niż my! A w ogóle to szkoda, że nie zajęliśmy III miejsca… zwierzaki miałyby zapas na cały rok” – tak skomentowały ogłoszenie wyników uczennice kl. I B organizującej w tym roku GdZ. Warto dodać, że w tym roku uzbieraliśmy naprawdę rekordową ilość karmy – prawie pół tony! Liceum nr II wyprzedziło nas tylko o 50 pkt, czyli raptem o kilka konserw… Następna szkoła (III miejsce – LO nr XI) uzbierała pięciokrotnie mniej niż my.

tekst i fot. M. Szot

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2015/03/GdZwierz”]