To już piąty rok udziału naszej szkoły w akcji Szlachetna paczka! Tym razem w ekspresowym tempie udało nam się przygotować ponad 60 paczek i pomóc 4 rodzinom. Dziękujemy wszystkim uczniom  i  rodzicom za wrażliwość i szczodrość.  Dzięki Wam rodziny otrzymają wszystkie potrzebne rzeczy tj.: żywność, środki czystości, ubrania, pościel, sprzęt AGD. Dziękujemy za mobilizację i ogromne zaangażowanie w sprawny przebieg działań.  Na wielkie uznanie zasługuje Sylwia Sroga z klasy II e, która koordynowała pracę łączników i dużego zespołu szkolnych wolontariuszy. Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwały panie: Stanisława Jaromin – psycholog  i Elżbieta Zielińska-Peszko – pedagog natomiast transportem darów zajęli się panowie: Rafał Jankowski i niezawodny Tomasz Łaskawiec.
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy!
tekst: S. Jaromin

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/12/paczka”]