17 grudnia o godzinie 17:00 obyła się szkolna wigilia. Po uroczystym przywitaniu przez Panią Dyrektor zaśpiewał chór szkolny pod dyrekcją pani Małgorzaty Mazur z akompaniamentem pani Barbary Hawling. Po wysłuchaniu kolęd i wspólnym odśpiewaniu „Wśród nocnej ciszy” prezydent szkoły w imieniu uczniów przekazał świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym. Następnie uroczyste życzenia złożyła Pani Dyrektor i przekazała serdeczności od osób, które niestety nie mogły pojawić się na wigilii. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku, życzył również przewodniczący Rady Rodziców. Po życzeniach oficjalnych nastąpiła chwila na życzenia osobiste. W międzyczasie klasa II d, która dyżurowała przy obsłudze uroczystości podała do stołu barszczyk z uszkami i inne dania wigilijne. Na koniec w świątecznym przedstawieniu wystąpiła klasa II k.
tekst i fot.: A. Bzymek

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2016/12/wigilia”]