Dziś wprawdzie sobota, ale w szkole większy ruch niż w codzienny dzień, bo gościmy gimnazjalistów – być może przyszłych uczniów naszego liceum. Wszyscy zainteresowani mogli wstąpić do auli, gdzie wystąpił chór szkolny, Dyrekcja zaprezentowała sukcesy szkoły, a klasa II d przedstawiła swój program kabaretowy z ASÓ. W pracowni chemicznej odbył się pokaz doświadczeń, w pracowni fizycznej można było wypróbować różne przyrządy, wahadła itp., u biologów można było spojrzeć w mikroskop, czy znależć patyczaka w akwarium, a klasa angielska zapraszała na herbatkę. Oprócz tego w salach i na korytarzach nasi uczniowie zapoznawali kandydatów z programem poszczególnych klas i anegdotami z życia szkoły, organizowali różne quizy i konkursy dla młodszych kolegów, a także dzielili się z nimi tajemnicami “przetrwania” w Ósemce.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2012/04/dz_otw”]