Tradycyjnie w rocznicę śmierci patrona naszego liceum Stanisława Wyspiańskiego odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Już 20 raz to ślubowanie miało miejsce na Skałce, która jest panteonem narodowym, miejscem spoczynku zasłużonych Polaków. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego, a teatr szkolny przedstawił montaż fragmentów dramatów Wyspiańskiego. Przedstawiciele klas pierwszych ślubowały postępować zgodnie ze słowami poety, które stanowią motto szkoły “Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez swoje czyny”, a następnie delegacje klas, absolwentów i nauczycieli oddały honory Patronowi szkoły składając kwiaty i rotę ślubowania przy jego sarkofagu.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2014/11/skalka”]