W etapie szkolnym konkursu „Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce” wzięło udział 41 prac – przewodników literackich w formie plakatów. Po wstępnej selekcji, ocenie szkolnego jury podlegało 20 prac. Jury w składzie: Agnieszka Bzymek, Iwona Król, Ewa Kubik, Beata Solowska i Dorota Szafraniec głosowało na zakodowane pod numerami prace. Uznanie jury zdobyły następujące prace:, „Kraków Szymborskiej” Agnieszki Knapik, „Kraków Wyspiańskiego” Beaty Celary, „Zagraniczni pisarze na Królewskim Szlaku” Tomasza Cudaka, „Szlakiem Stanisława Lema po Krakowie” Aleksandry Cichy,  „Podążając za “Zaczarowaną Dorożką” z Ildefonsem Gałczyńskim” Joanny Bańkowskiej, „Czesław Miłosz w Krakowie” Aleksandry Galas. Wszystkie prace naszych uczniów wysłane na etap wojewódzki zyskały wysoką ocenę, a 3 z nich znalazły się na pierwszych trzech miejscach – Tomka Cudaka, Beaty Celary i Agnieszki Knapik. Gratulujemy i zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w auli naszego liceum w środę 9 grudnia o godz. 15.30.

DSz
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/fotokronika/public_html/2016/11/konkursTNBSP”]