Erasmus+ – międzynarodowe spotkanie w naszej szkole

00_IMG_9450

Od niedzieli 9 października do niedzieli 16 października w naszej szkole odbywało się międzynarodowe spotkanie przedstawicieli szkół partnerskich projektu Erasmus+ koordynowanego przez naszą szkołę „Myśl globalnie!”. 27 uczniów naszej szkoły gościło w domach partnerów z Niemiec, Szwecji, Włoch i Węgier, którzy przyjechali z 12 nauczycielami. Podczas spotkania nawet w dni wolne od nauki uczniowie i nauczyciele ciężko pracowali nad projektem w szkole, na uniwersytecie i na terenie miasta. Uczestniczyli w wykładach, szkoleniach, pracowali w międzynarodowych grupach w różnych konfiguracjach i sekcjach. Nauczyciele wszystkich szkół partnerskich, w tym naszej, prowadzili również lekcje w klasie „międzykulturowej” złożonej z uczestników projektu.

00_plakaty

Bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom uczestniczącym w spotkaniu za wytężoną pracę. Przepraszamy za niedogodności związane z pobytem tak dużej grupy w naszej szkole i dziękujemy za wyrozumiałość. Dziękujemy za pomoc Dyrekcji, a także pracownikom administracji i obsługi.

Więcej >>> w Fotokronice